Şirketimiz Hakkında

50 yıllık Arpacıoğlu Grup bünyesinde bulunan Smyrna Pet Food, kendi markalarıyla yaptığı üretim dışında dünyanın sayılı markalarının da distribütörlüğünü yapmaktadır. Smyrna Pet markası adı altında Pro Performance, Nature’s Protection, Animal World, Hypaw ve Pisi Pisi markalarını barındırmaktadır.
Smyrna Pet Food, ürettiği ve dağıtımını yapmakta olduğu seçkin ürünlerini Türkiye genelindeki pet shop ve seçkin veteriner klinikleri aracılığıyla evcil hayvan sahiplerine ulaştırmaktadır.

Smyrna Pet Food olarak evcil dostlarımızın sağlığının korunması ve mutluluğu şirketimizin ana felsefesidir. Şirketimiz kuruluşundan bu yana bu felsefeyi ilke edinmiş çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür. Müşterileri ve tedarikçileriyle kurduğu iletişim ve oluşturduğu etik kurallar çerçevesinde her zaman uzun soluklu ticari faaliyetler yürüten şirketimiz, başta Türkiye olmak üzere Uzak Doğu, Arap Yarımadası, İsrail ve Avrupa’nın sayılı ülkelerine ihracat yapmakta bunun yanı sıra 13 ülkeden ham madde temini sağlamaktadır.


Ürettiğimiz tüm mamalar evcil dostlarımızın Tam ve Dengeli bir şekilde beslenmesine yönelik olarak tasarlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Mamalarımızda koruyucu, renklendirici, lezzet arttırıcı vb. katkı maddeleri kullanmamakta, formüllerini mümkün olduğunca saf tutmaktayız.